# Tags

Pierwsze mecze ligowe rozegrały drużyny Młodzika BAF Bojanowo.

Do Bojanowa przyjechały dwie drużyny APR Gostyń. BAF D1 wygrało z APR 4:3. Młodzik młodszy D2 wyszedł na piękną murawę jako pierwszy. Był to również pierwszy oficjalny mecz na stadionie w formule młodzika w czasie 2x40minut. Brak doświadczenia był widoczny na tle bardzo dobrej drużyny z Gostynia. Dwucyfrowa porażka pokazuje nam, ile jeszcze pracy przed chłopcami w tej kategorii. Jedyną bramkę dla ekipy z Bojanowa po rzucie rożnym strzelił Adaś Popielas.

O 18.15 zaczął się mecz Młodzika starszego D1. Duża część chłopaków rozpoczęła drugi sezon w tej kategorii i zaprezentowała się bardzo dobrze. Mecz stał na bardzo dobrym i wyrównanym poziomie. Pierwszą bramkę strzelił Nikodem Ignasiak. Potem wyrównali goście. Jeszcze w pierwszej połowie drugą bramkę strzelił Fabian Górniak, a przyjezdni znowu odpowiedzieli swoim trafieniem. Do przerwy było remis. W drugiej połowie pierwsi gola strzelili zawodnicy z Gostynia i bardzo długo utrzymywał się wynik 2-3, ale pięć minut przed końcem spotkania bramkę z rzutu wolnego praktycznie z połowy boiska strzelił Marcin Mikołajczyk i mieliśmy po 3. W ostatniej akcji meczu sprytnie rozegrany rzut wolny na bramkę zamienił Kuba Kuczyński i chwilę później sędzia zakończył ten świetny mecz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3.

żródło:BAF Bojanowo