# Tags

Srebrny Medal Bartłomieja Józefowiaka na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Poznaniu

Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw w Poznaniu, w których rywalizowało ponad 500 zawodników z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, świetnie zaprezentowali się lekkoatleci z MUKS Szok Bojanowo.

Największy sukces odniósł Bartłomiej Józefowiak, który zdobył srebrny medal na dystansie 300 metrów, ustanawiając nowy rekord życiowy – 36.87 s. Tym wynikiem Bartek zakwalifikował się na Mistrzostwa Polski U16, które odbędą się za dwa tygodnie w Białymstoku.

Również Małgorzata Zuter i Joanna Krawiec zajęły wysokie V miejsca. Małgorzata pokonała poprzeczkę w skoku wzwyż na wysokości 150 cm, poprawiając swój rekord życiowy, a Joanna uzyskała wynik 9,45 m w pchnięciu kulą, również ustanawiając nowy rekord.

• Pchnięcie kulą: 7.10 m

Cała drużyna spisała się znakomicie, a dzięki wsparciu firmy AC Proref możliwy był udział w tym prestiżowym wydarzeniu. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!