# Tags

Turniej UKEMI Cup w Kobylinie: Sukces Bojanowskiego Klubu Karate KAMAE

W Kobylinie odbył się prestiżowy Turniej UKEMI Cup, gdzie zawodnicy z różnych klubów mieli okazję zmierzyć się w konkurencjach karate. Jednym z uczestników tego wydarzenia był Bojanowski Klub Karate KAMAE, który reprezentowała 11-osobowa ekipa.

Skład drużyny był imponujący: Tosia Żyto, Marta Mikołajczak, Michalina Jankowska, Adam Pondel, Cezary Jankowski, Piotrek Bruch, Wojtek Bruch, Wojtek Sieńko, Witek Sieńko, Hubert Przewoźny oraz Zosia Bekier. Wszyscy ci zawodnicy walczyli dzielnie, dając z siebie 100% mocy.

Efektem ich wysiłku było zdobycie 5 brązowych medali, co stanowi znakomitą zasługę dla klubu oraz jego trenerów. Oto szczegóły wyników:

• Michalina Jankowska zajęła trzecie miejsce w kategorii kihon PK dla 9-latków.
  • Cezary Jankowski uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii kihon PK dla 8-latków.
  • Piotrek Bruch zdobył brązowy medal w konkurencji kumite fantom chłopców w wieku 6 lat i młodsi.
  • Wojtek Sieńko stanął na trzecim stopniu podium w kategorii kihon PK dla 7-latków.
  • Hubert Przewoźny zajął trzecie miejsce w kategorii kihon PK dla 6-latków i młodszych.

Pozostali zawodnicy, choć nie zdobyli medalu, również zasłużyli na uznanie za swoje zaangażowanie i determinację. Dla nich każdy start jest kolejnym krokiem w rozwoju, a ten turniej był doskonałą okazją do zdobycia cennego doświadczenia.

Jak podkreślają członkowie Bojanowskiego Klubu Karate KAMAE, ten turniej był jedynie rozgrzewką na dalsze zmagania. Kontynuując treningi z takim samym zaangażowaniem, czekają już na kolejne wyzwania, gotowi do jeszcze większych osiągnięć na przyszłych zawodach.

źródło: Bojanowski Klub Karate KAMAE