# Tags

Wygrana Ruch Bojanowo z wiceliderem tabeli

Klub piłkarski Ruch Bojanowo spotkał się na murawie z wiceliderem tabeli LKS Zawisza DOLSK.
Mecz nie należał do najłatwiejszych, pierwsza połowa, mimo strzelonego gola przez Ryszarda Lipowicza należała do klubu z Dolska, który groźnie atakował bramkę Michała Pastora.
Po przerwie mecz stał się bardziej wyrównany. Obie drużyny starały się stwarzać sytuacje podbramkowe, lecz bez rezultatu. Dopiero w 70 minucie meczu po doskonałym podaniu, które Wojciech Hankiewicz skutecznie wykorzystał głową, nastąpiło przełamanie. LKS Zawisza Dolsk ostatecznie kontrował i na 10 minut przed końcem spotkania zdobył bramkę kontaktową.
W ostatnich momentach meczu atmosfera się zaostrzyła, zaczęły lecieć kartki dla zawodników gości, a Zawisza musiała grać w dziesiątkę po jednej z decyzyjnych sytuacji. Trener Dolska również otrzymał czerwoną kartkę.
W doliczonym czasie gry Damian Grzybowski sprytnie przymierzył głową po autowym rzucie i przekreślił marzenia Zawiszy o korzystnym wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1.
Ruch Bojanowo rozegrał 10 spotkań wiosną i nie przegrał żadnego z nich.

źródło: Ruch Bojanowo