# Tags

Zwariowany mecz Ruchu Bojanowo

Ruch Bojanowo zmierzył się z Heliosem Bucz. Po ciekawym spotkaniu miejscowa drużyna wygrała 4:3.

Ostatni mecz Ruchu Bojanowo przypominał zwariowany wyścig. Już od samego początku zawodnicy musieli gonić wynik. Szybko jednak udało im się wyrównać i już w 8 minucie po skutecznym rzucie karnym Mikołaja Cheby był wynik 1:1. Obie drużyny zaczęły więc walkę od nowa. W 15 minucie Ruch Bojanowo stracił kolejną bramkę. Nie poddał się jednak i w 36 minucie został podyktowany kolejny rzut karny. Mimo obrony bramkarza, Mikołaj Cheba dobija i wyrównuje stan spotkania. Przed końcem pierwszej połowy Bojanowo objęło prowadzenie – po błędzie bramkarza Heliosa Ryszard Lipowicz strzelił z bliskiej odległości.

Druga połowa przyniosła zwolnienie tempa gry obu drużyn. Nie oznaczało to jednak spokojnej rozgrywki. W wyniku sprzeczek i niezgód między drużynami, dwóch zawodników miejscowej drużyny w przeciągu 5 minut dostało 2 czerwone kartki. Od 75 minuty grali w dziewięciu zawodników. Mimo przewagi liczebnej przeciwników, to Bojanowo po kontrze zdobyło bramkę po ładnym strzale Damiana Grzybowskiego. Liczne ataki gości skutecznie powstrzymywała cała drużyna. Zawodnicy nie ustrzegli się błędu w końcówce, jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Bojanowa.