# Tags

Zwycięstwo w Ostatniej Akcji! Junior Berger Bohaterem!

Drużyna Ruch Bojanowo triumfuje w emocjonującym meczu, wygrywając 3:2 z Koroną Wilkowice w dramatycznych okolicznościach. Po trudnym okresie przygotowawczym, niewielu spodziewało się takiego zakończenia spotkania.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Ruchu, który objął prowadzenie jako pierwszy, jednak rywale szybko wyrównali. Druga połowa upływała pod znakiem remisowego wyniku, aż do momentu, gdy nowy zawodnik, Kiri Omelchenko, zdobył niesamowitą bramkę z ponad 30 metrów, dając prowadzenie swojej drużynie. Ruch bronił wyniku, ale w 90. minucie Korona zdołała wyrównać, co wydawało się końcem marzeń o zwycięstwie.

Gdy kibice zaczęli opuszczać trybuny, nastąpił niespodziewany zwrot akcji. W ostatniej akcji meczu obrońcy Korony popełnili fatalny błąd, a junior Mikołaj Berger wykorzystał okazję, przejmując piłkę i przelobował bramkarza z 40 metrów! Piłka wpadła do siatki w momencie, gdy sędzia zakończył spotkanie.

To był pokaz prawdziwego charakteru i walki do samego końca. Jedno słowo najlepiej opisuje tę drużynę – DRUŻYNA.

źródło: Ruch Bojanowo