Bojanowo24
Fotorelacje

Spływ Orlą i Baryczą

14 kwietnia br. w pięknych, choć niezwykle wietrznych okolicznościach przyrody, grupa kajakarzy wyruszyła z Bojanowa we wczesnych godzinach porannych, by spędzić ponad cztery godziny spływając malowniczą Orlą i Baryczą. Swoją przygodę rozpoczęli w Korzeńsku. Trasa wymagała sporo siły i…

16 kwietnia 2024·1 MIN·13 WYŚWIETLEŃ
Spływ Orlą i Baryczą
14 kwietnia br. w pięknych, choć niezwykle wietrznych okolicznościach przyrody, grupa kajakarzy wyruszyła z Bojanowa we wczesnych godzinach porannych, by spędzić ponad cztery godziny spływając malowniczą Orlą i Baryczą.
Swoją przygodę rozpoczęli w Korzeńsku. Trasa wymagała sporo siły i determinacji, bo uporczywy wiatr utrudniał wiosłowanie, ale wszyscy cało i zdrowo dotarli na metę, czyli do Przystani w Wąsoszu, gdzie czekało na uczestników spływu ognisko z kiełbaskami.
 
źródło: Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie ngg_shortcode_15_placeholder

Galeria zdjęć

24 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.

AD
Administrator
Redaktor Bojanowo24

Polecane