# Tags

Ruch Bojanowo pokonuje Sokół Kaszczor

Ruch Bojanowo pokonał Sokoła Kaszczor. Mecz był bardzo emocjonujący. Padło dziewięć bramek. Drużyna zdobywa pierwsze punkty na wyjeździe oraz pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.
Początek meczu należał zdecydowanie do gości, którzy wyszli na dwubramkowe prowadzenie po błędach indywidualnych zawodników z Bojanowa. Szybko jednak strzelono bramkę kontaktową przez Mikołaja Chebę. Po przerwie RUCH ruszył do odrabiania strat i już w 47 minucie doprowadził do remisu. Sokół w 56 minucie objął kolejny raz prowadzenie. Bojanowo doprowadziło do remisu to za sprawą Grygowskiego w 70 minucie. Kolejne akcje obu drużyn zwiastowały, że ten mecz tak się nie zakończy i zobaczyliśmy kolejne zdobycze bramkowe. Ruch objął prowadzenie w 80 minucie po bramce Michała i pierwszy raz to wyszli na prowadzenie. Końcówka meczu była na prawdę gorąca, na szczęście gol Damiana Grzybowskiego w 90′ uspokoił wszystkich. Sokół zdobył bramkę w 93 minucie. Cała drużyna walczyła od pierwszej do ostatniej minuty, dzięki czemu ma 3 punkty

Ostatnio zwycięstwo z Heliosem 4:3, teraz z Sokołem 5:4. To co? Za tydzień zwycięstwo z Rydzyniakiem 6:5? Kibice na pewno nie mieliby nic przeciwko – czytamy na profilu Ruchu Bojanowo.