Uroczyste pożegnanie ósmoklasiści w SP im. bł. Edmunda Bojanowskiego
56 absolwentów klas ósmych zakończyło naukę w Szkole Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie.
25 czerwca 2026·1 MIN·1 WYŚWIETLEŃ

W środę w Szkole Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas ósmych. W wydarzeniu uczestniczyła Katarzyna Sadowska, Zastępca Burmistrza, która wręczyła pamiątkowe gratulacje wszystkim 56 absolwentom.
Szczególne wyróżnienia i nagrody trafiły do 13 uczniów, którzy przez ostatni rok szkolny utrzymali średnią ocen co najmniej 5,0. Zastępca Burmistrza podziękowała także rodzicom za zaangażowanie w edukację dzieci oraz wychowawcom klas ósmych i Damianowi Janasikowi, Zastępcy Dyrektora Szkoły, wręczając im kwiaty w uznaniu ich pracy.
Na podstawie: Gmina Bojanowo