SP w Bojanowie zakończyła rok szkolny Mszą dziękczynną
Społeczność Szkoły Podstawowej w Bojanowie podsumowała miniony rok szkolny wspólną Eucharystią dziękczynną.
26 czerwca 2026·1 MIN·31 WYŚWIETLEŃ

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Bojanowie zakończyli rok szkolny w wyjątkowy sposób — uczestnicząc we Mszy świętej dziękczynnej za miniony czas nauki.
Na podstawie: Parafia Bojanowo
Galeria zdjęć
4 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.