Bojanowo24
Wiadomości

SP w Bojanowie zakończyła rok szkolny Mszą dziękczynną

Społeczność Szkoły Podstawowej w Bojanowie podsumowała miniony rok szkolny wspólną Eucharystią dziękczynną.

26 czerwca 2026·1 MIN·31 WYŚWIETLEŃ
SP w Bojanowie zakończyła rok szkolny Mszą dziękczynną

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Bojanowie zakończyli rok szkolny w wyjątkowy sposób — uczestnicząc we Mszy świętej dziękczynnej za miniony czas nauki.

Na podstawie: Parafia Bojanowo

Galeria zdjęć

4 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.

RE
Redakcja
Redaktor Bojanowo24

Polecane